Purvo atkelėjai

Purvo atkelėjai – tai 4 organinių druskų junginiai, kurių pagalba purvas atskiriamas nesudarant su juo cheminių junginių. 

Valymo esmė yra atskirti ir pašalinti purvą nuo valomo paviršiaus. Purvas – organiniai ir neorganiniai junginiai, kurie su valomu paviršiumi nėra sudarę negrįžtamos cheminės reakcijos. Šio priemonės, kurios valymo metu chemiškai nereaguoja su purvu, o valymas užtikrinamas atskiriant purvą nuo paviršiaus fizikinių procesų metu, suardo ryšį tarp purvo ir valomo paviršiaus. Purvo atkelėjai pasižymi tarpmolekuliniu skvarbumu ir aukštu katijoniniu aktyvumu atskiriant purvą.

Untitled

Valymas aprašomas kaip keturių sudedamųjų dalių procesas. Nesant bent vienai iš jų, jokia medžiaga negali pašalinti purvo nuo paviršiaus. Taisyklingai taikant valymo procesą, gaunamas norimas valymo rezultatas.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ši bendra valymo technologijos formulė tinka tiek aiškinant valymui naudojamos priemonės savybes, tiek siekiant optimizuoti valymo metodą bei gauti maksimalų norimą efektą.

 

Mažindami priemonės kiekį, turime padidinti temperatūrą.

 

Mažinant valymo priemonės kiekį ir nesant galimybei padidinti temperatūrą, reikės daugiau atlikti mechaninio darbo.

 

 

 

Mažinant valymo priemonės kiekį, nesant galimybei padidinti temperatūrą ir norui atlikti mechaninį darbą, reikės didinti ekspozicijos laiką – priemonės buvimą antvalomo paviršiaus.

 

Unikalus tokių savybių rinkinys leidžia sukurti labai daug valymo technologijų, ypač profesionalaus valymo srityje. Organinių druskų pagrindu sukurtos rūgštinio poveikio priemonės (PH 0.5) skirtos valyti paviršius, ant kurių susikaupia šlapimo akmens, įvairių druskų nuosėdos. Šios priemonės su tokia maža PH reikšme pasižymi rūgštinėmis savybėmis, tačiau nėra rūgštys, tuo pačiu yra visiškai saugios ir efektyvios.

Purvo atkelėjų panaudojimo galimybės labai plačios ir leidžia profesionaliai spręsti iškilusias valymo užduotis, ypatingai tose situacijose, kuomet saugos ir ekologijos normos neleidžia taikyti įprastų valymo priemonių. Pažymėtinas ir ekonominis valymo efektyvumas. Valant paviršius šiomis priemonėmis sutaupoma 30%-70% valymui skirtų išlaidų (matuojant valomo paviršiaus kvadratinio metro verte).

Untitled6

A – išlaidos valant tradicinėmis valymo priemonėmis.
B – išlaidos valant I-os priemonių grupės purvo atkelėjais.

Išskirtinos priemonių savybės:

1. Galinga tarpmolekulinė skvarba;
2. Didžiulė atskiriamoji geba;
3. Statinio krūvio nuėmimas nuo valomų paviršių (ne taip greitai kaupiasi naujas purvas);
4. Kvapų atsiradimo priežasties šalinimas (ne maskavimas, kaip oro gaiviklių atveju);
5. Priemonės yra 4 organinių druskų vandens tirpalas, skiedžiamos vandeniu mažai keičia savybes. Net esant tokiam aukštam valymo efektyvumui – tai nėra grynas šarmas, o tik šarminio poveikio priemonė, kuri gali būti mechaniškai maišoma su rūgštimis;

6. Pasižymėdamos efektyviu valymo poveikiu turi dezinfekuojančių savybių;
7. Nedegios (vandens tirpalas);
8. Stabilios temperatūros intervale nuo -4°C iki +200°C, atšildžius nepraranda savybių;
9. Visiškai saugios žmogui ir gamtai, 85% biologiškai susiskaido gamtoje;
10. Ekologiškos, tinkamos pilti į kanalizaciją, nepriklausomai nuo jų koncentracijos.

 

 

 

Susipažinkite plačiau su purvo atkelėjų produktais ir jų savybėmis:

http://www.probiobona.lt/produkto-kategorija/pagrindinis-valymas/

Bitnami